Connect with us

Filmy

Budeme mať 8 nových filmov od DC Comics

Tohtoročný Comic-Con v San Diegu môže byť jedným z najdôležitejších práve pre Warner Bros a DC Comics. Podľa novinára Nikke Finkea má štúdio predstaviť svoje filmové plány so superhrdinami. Až osem filmov za štyri roky, čo je viac ako neuveriteľné číslo. Dokonca ani Marvel Studios si netrúfa na tri filmy za rok.

1. Batman v Superman: Dawn of Justice (máj 2016)

Už len samotné spomenutie filmu, v ktorom sa objavia dve asi najikonickejšie postavy zo sveta superhrdinov musí fanúšikom privodiť aritmiu srdcia. Konečne sa sen stal skutočnosťou a film bude režírovať   skvelý režisér Zack Snyder.

Batman vs Superman - Dawn of Justice

2. Shazam (júl 2016)

Film o malom chlapcovi menom Billy Batson, ktorý sa mení na dospelého superhrdinu je už niekoľko rokov očakávaný, no nikdy sa nedostal do výroby. Podľa posledných informácií by sa mal v tomto filme objaviť Dwayne “The Rock” Johnson ako hlavný zloduch (villain).

Shazam

3. Sandman (december 2016)

Príbeh založený na predlohe od Neila Gaimana, ktorý bude produkovať Joseph Gordon-Levitt (je veľmi pravdepodobné, že film bude aj režírovať a dokonca si v ňom aj zahrá)

Sandman

4. Justice League (máj 2017)

Očakávaný a už aj oficiálne ohlásený team-up film najlepších superhrdinov z DC comics. Režírovať ho bude rovnako ako BvS, Zack Snyder.

The Justice League

5. Wonder Woman (júl 2017)

Gal Gadot ako amazonka sa nám má predstaviť nielen v Batman vs. Superman, ale takisto má mať aj svoje vlastné filmové spracovanie.

Wonder Woman

6. The Flash / Green Lantern (december 2017)

Menší, ale zato veľmi zaujímavý team-up film má byť ohľadom najrýchlejšieho muža na svete a jedného zo strážcov celej galaxie. Podľa neoverených informácií by sa však Ryan Reynolds nemal objaviť v úlohe Green Lantern po veľkej kritike prvého filmového spracovania.

Green Lantern & The Flash

7. Man of Steel 2 (máj 2018)

Všetci sme čakali, že Superman dostane svoje druhé, samostatné pokračovanie, ešte pred filmom Justice League. Nahradil ho však film Batman v Superman, a tak tento ikonický superhrdina dostane samostatné pokračovanie až v roku 2018.

Man of Steel

8. The Batman (2019)

Po všetkých filmoch, ktoré sme spomenuli je toto ako čerešnička na torte. Samostatný film Batman, a v hlavnej úlohe bude samozrejme Ben Affleck, ktorý bude film asi aj režírovať. Po veľmi úspešnej trilógii The Dark Knight bude musieť celé štúdio preskakovať latku, ktorá je veľmi vysoko.

Nie všetky pripravované filmy však budú patriť do DC Cinematic Universe (DCCU), Sandman a Shazam by pravdepodobne mali byť samostatné filmy bez prepojenia na ostatné.

Ben Affleck (Costume)

Niekoľko ľudí z vnútra San Diego Comic-Con hovoria, že Warner Bros ukáže po prvýkrát aj trailer / ukážku z pripravovaného filmu Batman vs. Superman a dokonca by mal byť v hale vystavený aj nový Batmobile.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filmy

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange !

Benedict Cumberbatch, ktorého môžete poznať z anglického seriálu “Sherlock,” alebo filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug, podpísal podľa portálu Deadline zmluvu s Marvel Studios a stane sa hlavnou postavou v nadchádzajúcom filme Doctor Strange!

Doctor Strange je postava, ktorú vytvoril Stan Lee a Steve Ditko, prvýkrát sa objavila v roku 1963 v komikse “Strange Tales” #110. V príbehu sledujeme osud postavy Stephena Stranga (spomínaného aj vo filme Captain America: The Winter Soldier), brilantného neurochirurga, ktorý stratí pri autonehode cit v rukách. Kvôli tejto nehode už nemôže ďalej vykonávať prácu lekára, a tak sa vydá hľadať liek. Avšak nevie, že namiesto uzdravenia sa z neho stane “Master of the Mystic Arts”.

Marvel zatiaľ oficiálne nepotvrdil dátum premiéry tohto filmu, ale môžme očakávať, že tak urobí v najbližšej dobe. Podľa dohadov to bude 8. júl 2016.

pozrite si plagáty vytvorené fanúšikmi

doctor strange fan poster doctor strange fan poster
Zdroj: ComingSoon.net

Continue Reading

Filmy

[Prvý trailer] Avengers: Age of Ultron

Marvel vypustil prvý trailer k nadchádzajúcemu pokračovaniu Avengerov s podtitulom Age of Ultrom. Máme možnosť vidieť okrem iného nových členov teamu Quicksilver a Scarlet Witch, nový oblek Iron Mana – Hulkbuster a hlavného nepriateľa Ultrona.

Film bude mať premiéru 1. mája 2015

Continue Reading

Filmy

DC predstavilo 9 nových filmov !

DC Comics a Warner Bros. dnes odhalili filmy a chcú mu odkázať Marvelu, že sa ich vôbec neboja !

Predstavenie 8 nových filmov, ktoré sú naplánované na roky 2016 až 2020 neprekvapili iba potvrdili väčšinu špekulácií. Stalo sa tak deň po tom ako sa objavili informácie o tom, že Marvel sa chystá adaptovať komiksovú predlohu Civil War a to hneď vo filme Captain America 3 (2016) v ktorm by sa okrem iných mal objaviť vo veľkej úlohe aj Robert Downey Jr. (Iron Man).

Pozrite si tede to čo nás čaká a neminie zo sveta DC:

2016

  • Batman v Superman: Dawn of Justice (Henry Cavil – Superman, Ben Affleck – Batman, Gal Gadot – Wonder Woman)
  • Suicide Squad (inač známe ako Task Force X – čo by malo byť DC ekvivalentom k úspešnému filmu Guardians of the Galaxy)

2017

  • Wonder Woman (v hlavnej úlohe Gal Gadot)
  • Justice League (prvý časť – režisér Zack Snyder)

2018

  • The Flash (v hlavnej úlohe Ezra Miller)
  • Aquaman (v hlavnej úlohe Jason Momoa)

2019

  • Shazam (Dwayne “The Rock” Johnson – Black Adam)
  • Justice League 2 (režisér Zack Snyder)

2020

  • Cyborg (v hlavnej úlohe Ray Fisher)
  • Green Lantern

Ďaľšie, ešte zatiaľ nepredstavené filmy by mali byť samostatný film Batman a druhé pokračovanie Man of Steel, ktoré by mali byť tiež v kinách medzi rokmi 2016-2020 takže sa môžeme tešiť aj na prípady kedy budú až 3 filmy za rok od DC.

Continue Reading

Facebook

Title

Seriály3 years ago

Nový trailer na seriál LOKI je tu!

Marvel Studios zverejnilo trailer k Loki, svojmu tretiemu seriálu na Disney +.

Filmy10 years ago

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange !

Benedict Cumberbatch, ktorého môžete poznať z anglického seriálu “Sherlock,” alebo filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug, podpísal podľa portálu...

Filmy10 years ago

[Prvý trailer] Avengers: Age of Ultron

Marvel vypustil prvý trailer k nadchádzajúcemu pokračovaniu Avengerov s podtitulom Age of Ultrom. Máme možnosť vidieť okrem iného nových členov...

Filmy10 years ago

DC predstavilo 9 nových filmov !

DC Comics a Warner Bros. dnes odhalili filmy a chcú mu odkázať Marvelu, že sa ich vôbec neboja ! Predstavenie...

Seriály10 years ago

Fox údajne plánuje X-Men seriál

Bola to iba otázka času kedy príde na televíznu scénu seriál z prostredia X-Men. Podľa portálu Bleeding Cool, sa štúdio...

Filmy10 years ago

Deadpool film bude súčasťou X-Men Universe

Po dlhom čakaní bolo ohlásené (aj pod nátlakom fanúšikov), že film Deadpool bude. Scenárista filmu “X-Men: Days of Future Past” – Simon Kinberg potvrdil,...

Filmy10 years ago

InfoGrafika: premiéra Marvel & DC filmov

Portál IGN vytvoril prehľadnú infografiku o budúcich filmoch založených na komiksových superhrdinoch. Filmy sú zoradené podľa dátumu premiéry. Nájdete tu filmy od...

Seriály10 years ago

Arrow – veľké novinky a nový trailer

V poslednej dobe vychádzajú na povrch nové informácie ohľadom pripravovanej série Arrow. Nové postavy, oblek a vďaka San Diego Comic-con...

Seriály10 years ago

Firestorm a Captain Cold (The Flash)

Zdá sa, že Barry Allen bude mať v novom seriáli nových známych. Podľa oficiálneho vyhlásenia zo strany DC Comics sa...

Filmy10 years ago

Jason Momoa ako AQUAMAN je správna voľba

Aktualita o tom, že bol pravdepodobne Jason Momoa obsadený do filmu Batman v Superman a krátky pohľad na to prečo...

Trending

Copyright © 2021 ON Digital s.r.o.