Connect with us

Filmy

Prvé fotky Supermana (BvS: Dawn of Justice)

USA Today publikovalo úplne prvú fotografiu toho, ako bude vyzerať Man of Steel v podaní Henryho Cavilla vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice.

„Čím viac času s Henrym trávim, tým viac je pre mňa Supermanom.“ – Zack Snyder

Zo samotného obrázku je viditeľné, že Henry Cavill nadobudne viac vzhľad klasického upraveného Supermana (účes) a samotný oblek neprešiel až takou veľkou zmenou. Jediné znateľné zmeny sú jeho opasok a možno trochu “modrejšie” sfarbenie obleku.

Superman

Názov je dôležitý

Článok v USA Today taktiež obsahuje interview s režisérom Zackom Snyderom. V ňom Snyder vysvetľuje prečo v názve filmu použil “v”medzi “Superman” a “Batman” namiesto “vs.”. Chce mať perfektný každý detail a aj keď priznáva, že jeho inšpiráciou je príbeh Batman: Dark Knight Return, nechce aby bol príbeh čisto “versus” film.

Príbeh Supermana

Celý film Man of Steel bol o Supermanovi, ktorý hľadal svoje miesto na svete ako hrdina, ale rovnako aj o mužovi zachraňujúcom mesto Metropolis pred istou skazou. V Dawn of Justice pokračuje v hľadaní miesta na Zemi, a to konkrétne ako Clark Kent – novinár pracujúci v Daily Planet spolu s očarujúcou Lois Laneovou (Amy Adams) a Perrym Whiteovi (Laurence Fishburne). Dej ho zavedie však aj do nových končín mesta Gotham City a cestu mu skríži nielen jeho budúci úhlavný nepriateľ Lex Luthor (Jesse Eisenberg), ale aj samotný Batman (Ben Affleck).

Ako povedal Zack Snyder, tento film bude oveľa dramatickejší, zaujímavejší a epickejší ako Man of Steel. Ako sme všetci čakali, film má pripraviť divákov na veľký team-up film Justice League. Keď sa ho v interview pýtali, čo si myslí o novom Batmanovi, odpovedal: “je cool vidieť ako starší Batman nakopáva zadky zločincom” .

Wonder Woman ešte bude natáčať

Podľa nedávnych špekulácií vraj Gal Gadot už dokončila svoje natáčanie pre tento film. Zack Snyder to však v tomto interview jednoznačne vyvrátil slovami, že ešte nenakrútil s Gadot žiadnu scénu ako Wonder Woman. Snyder dodal, že Gal Gadot zatiaľ na sebe pracuje, aby aj fyzicky vyzerala ako pravá amazonka.

Clark Kent má tiež fotku

Nižšie si môžete pozrieť fotografiu z filmovému placu, kde Henry Cavill je oblečený ako Clark Kent. Fotka bola urobená pre jednu z charitatívnych organizácií.

Clark Kent

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filmy

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange !

Benedict Cumberbatch, ktorého môžete poznať z anglického seriálu “Sherlock,” alebo filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug, podpísal podľa portálu Deadline zmluvu s Marvel Studios a stane sa hlavnou postavou v nadchádzajúcom filme Doctor Strange!

Doctor Strange je postava, ktorú vytvoril Stan Lee a Steve Ditko, prvýkrát sa objavila v roku 1963 v komikse “Strange Tales” #110. V príbehu sledujeme osud postavy Stephena Stranga (spomínaného aj vo filme Captain America: The Winter Soldier), brilantného neurochirurga, ktorý stratí pri autonehode cit v rukách. Kvôli tejto nehode už nemôže ďalej vykonávať prácu lekára, a tak sa vydá hľadať liek. Avšak nevie, že namiesto uzdravenia sa z neho stane “Master of the Mystic Arts”.

Marvel zatiaľ oficiálne nepotvrdil dátum premiéry tohto filmu, ale môžme očakávať, že tak urobí v najbližšej dobe. Podľa dohadov to bude 8. júl 2016.

pozrite si plagáty vytvorené fanúšikmi

doctor strange fan poster doctor strange fan poster
Zdroj: ComingSoon.net

Continue Reading

Filmy

[Prvý trailer] Avengers: Age of Ultron

Marvel vypustil prvý trailer k nadchádzajúcemu pokračovaniu Avengerov s podtitulom Age of Ultrom. Máme možnosť vidieť okrem iného nových členov teamu Quicksilver a Scarlet Witch, nový oblek Iron Mana – Hulkbuster a hlavného nepriateľa Ultrona.

Film bude mať premiéru 1. mája 2015

Continue Reading

Filmy

DC predstavilo 9 nových filmov !

DC Comics a Warner Bros. dnes odhalili filmy a chcú mu odkázať Marvelu, že sa ich vôbec neboja !

Predstavenie 8 nových filmov, ktoré sú naplánované na roky 2016 až 2020 neprekvapili iba potvrdili väčšinu špekulácií. Stalo sa tak deň po tom ako sa objavili informácie o tom, že Marvel sa chystá adaptovať komiksovú predlohu Civil War a to hneď vo filme Captain America 3 (2016) v ktorm by sa okrem iných mal objaviť vo veľkej úlohe aj Robert Downey Jr. (Iron Man).

Pozrite si tede to čo nás čaká a neminie zo sveta DC:

2016

  • Batman v Superman: Dawn of Justice (Henry Cavil – Superman, Ben Affleck – Batman, Gal Gadot – Wonder Woman)
  • Suicide Squad (inač známe ako Task Force X – čo by malo byť DC ekvivalentom k úspešnému filmu Guardians of the Galaxy)

2017

  • Wonder Woman (v hlavnej úlohe Gal Gadot)
  • Justice League (prvý časť – režisér Zack Snyder)

2018

  • The Flash (v hlavnej úlohe Ezra Miller)
  • Aquaman (v hlavnej úlohe Jason Momoa)

2019

  • Shazam (Dwayne “The Rock” Johnson – Black Adam)
  • Justice League 2 (režisér Zack Snyder)

2020

  • Cyborg (v hlavnej úlohe Ray Fisher)
  • Green Lantern

Ďaľšie, ešte zatiaľ nepredstavené filmy by mali byť samostatný film Batman a druhé pokračovanie Man of Steel, ktoré by mali byť tiež v kinách medzi rokmi 2016-2020 takže sa môžeme tešiť aj na prípady kedy budú až 3 filmy za rok od DC.

Continue Reading

Facebook

Title

Seriály3 years ago

Nový trailer na seriál LOKI je tu!

Marvel Studios zverejnilo trailer k Loki, svojmu tretiemu seriálu na Disney +.

Filmy10 years ago

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange !

Benedict Cumberbatch, ktorého môžete poznať z anglického seriálu “Sherlock,” alebo filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug, podpísal podľa portálu...

Filmy10 years ago

[Prvý trailer] Avengers: Age of Ultron

Marvel vypustil prvý trailer k nadchádzajúcemu pokračovaniu Avengerov s podtitulom Age of Ultrom. Máme možnosť vidieť okrem iného nových členov...

Filmy10 years ago

DC predstavilo 9 nových filmov !

DC Comics a Warner Bros. dnes odhalili filmy a chcú mu odkázať Marvelu, že sa ich vôbec neboja ! Predstavenie...

Seriály10 years ago

Fox údajne plánuje X-Men seriál

Bola to iba otázka času kedy príde na televíznu scénu seriál z prostredia X-Men. Podľa portálu Bleeding Cool, sa štúdio...

Filmy10 years ago

Deadpool film bude súčasťou X-Men Universe

Po dlhom čakaní bolo ohlásené (aj pod nátlakom fanúšikov), že film Deadpool bude. Scenárista filmu “X-Men: Days of Future Past” – Simon Kinberg potvrdil,...

Filmy10 years ago

InfoGrafika: premiéra Marvel & DC filmov

Portál IGN vytvoril prehľadnú infografiku o budúcich filmoch založených na komiksových superhrdinoch. Filmy sú zoradené podľa dátumu premiéry. Nájdete tu filmy od...

Seriály10 years ago

Arrow – veľké novinky a nový trailer

V poslednej dobe vychádzajú na povrch nové informácie ohľadom pripravovanej série Arrow. Nové postavy, oblek a vďaka San Diego Comic-con...

Seriály10 years ago

Firestorm a Captain Cold (The Flash)

Zdá sa, že Barry Allen bude mať v novom seriáli nových známych. Podľa oficiálneho vyhlásenia zo strany DC Comics sa...

Filmy10 years ago

Jason Momoa ako AQUAMAN je správna voľba

Aktualita o tom, že bol pravdepodobne Jason Momoa obsadený do filmu Batman v Superman a krátky pohľad na to prečo...

Trending

Copyright © 2021 ON Digital s.r.o.