Connect with us

Seriály

Marvel seriály budú stáť 200 miliónov dolárov

Ako sme Vás už informovali dávnejšie, Marvel spolu so spoločonosťou Netflix uvádzajú seriály z komiksov k životu, a to konkrétne DaredevilLuke CageIron Fist, a Jessica Jones. Neskôr tieto štyri seriály budú spojené do jedného – The Defenders, ktorý spojí všetkých hrdinov dokopy.

Nové informácie o týchto seriáloch sme sa dozvedeli z obľúbenej komiksovej show Kevina Smitha – Fat Man on Batman. Zúčastnil sa jej riaditeľ kreatívneho oddelenia Marvel Entertainment – Joe Quesada, ktorý potvrdil očakávané fakty o pôsobisku týchto seriálov v New Yorku. No viac nás zaujalo, že seriály budú patriť do Marvel Cinematic Universe (MCU).

Natáčame v New Yorku. Je to úžasná vec, že natáčame práve doma. Natáčame práve tam, kde tieto postavy patria.” povedal Quesada.

“Je to pre mňa vzrušujúce, že sa tieto príbehy budú odohrávať v New Yorku. To samo o sebe bude mať neuveriteľnú atmosféru. Je to ako keby sme my (Marvel) vlastnili New York – to je odkiaľ sme, tu je náš universe, tu je to kde to začalo.”

Je veľmi pravdepodobné, že tak ako je zvykom, Netflix originálnych seriálov sa všetky diely vypustia v jeden deň a diváci si ich môžu pozrieť kedy budú sami chcieť. Seriály budú medzi sebou prepojené a budú sa rovnako odohrávať v jednom vesmíre spolu so všetkými doteraz vypustenými filmami a seriálmi (napr. Avengers, Iron Man, Thor, Captain America či Agents of S.H.I.E.L.D.)

Podľa vyjadrení môžeme čakať, že tieto seriály budú úplne niečo iné, ako sme doteraz mali možnosť vidieť.

Quesada: “Toto sú príbehy superhrdinov, niečo nové v našich seriáloch. Pouličný level, niečo čo sme ešte nevideli ani v našich filmoch. Nie je to ako Batman – Dark Knight alebo niečo podobné. Je to pouličný level superhrdinov v podaní Marvel-u. Scenáre sú úžasné. Sú plné emócií. Sú veľmi, veľmi originálne, ale stále je to Daredevil. Je to Matt Murdock. Dúfame, že začneme robiť kásting čoskoro.”

Keď sa ho Kevin Smith opýtal na to, či bude Kingpin súčasťou Daredevil alebo Spider-Man universu, Quesada zostal tajnostkárom: “Neprezradím kto bude zloduch (villain) v našich príbehoch.”

Príchod seriálu Daredevil sa očakáva až v roku 2015 a hlavný producent bude Drew Goddard (The Cabin in the Woods). Cena výroby seriálov je skoro 200 miliónov dolárov. Má to byť projekt s najväčšími nákladmi na výrobu filmu/seriálu v celej histórii štátu New York, takže sa máme na čo tešiť.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seriály

Nový trailer na seriál LOKI je tu!

Marvel Studios zverejnilo trailer k Loki, svojmu tretiemu seriálu na Disney +.

Marvel Studios zverejnilo trailer k Loki, svojmu tretiemu seriálu na Disney +. Jeho vydanie nasleduje po debute prvého oficiálneho plagátu ešte v marci. V seriáli je do úlohy Thorovho brata, asgardského boha neplechy znova povolaný Tom Hiddleston.

Zápletka príbehu

Postava Lokiho v seriáli je verziou z alternatívnej časovej osi vytvorenej pri krádeži Infinity Stones v Avengers: Endgame, kde Loki ušiel zo zadržania vďaka Tesseractu. Už v Avengers: Endgame vysvetľovala tento princíp postava “Ancient One”, kde zakaždým, keď je Infinity Stone odstránený z jeho umiestnenia na časovej osi, vytvorí sa nová vetva reality. Pretože Loki vzal od Avengerov Tesseract, tak narušil časovú os a vytvoril novú. Loki musí pomôcť Mobius M. Mobius agentovi Úradu pre variáciu času (Time Variance Authority) všetko napraviť.

Ide o myšlienku viacerých časových línií, ktoré ukazujú, aký je Loki integrálny pre okolitý svet. Vieme, že Doctor Strange vo filme  “Multiverse of Madness” sa ponorí do konceptu multiversa, ale zdá sa, že Loki bude ten, ktorý si nájde čas a rozpracuje myšlienku skôr, ako sa vydá na strieborné plátno.

Predchádzajúce záblesky a rozhovory o televíznej show naznačujú, že cestovanie v čase bude hlavným faktorom Lokiho, no o deji sa nevie veľa. Vedúci vizuálnych efektov Brad Parker v rozhovore naznačil, že fanúšikovia by mali čakať neočakávané.

Informácie zo zákulisia

“Je to bláznivá cesta! Ideo o ďalší projekt, ktorý sa bude mnohými spôsobmi vzpierať očakávaniam. Tvorba seriálu bola naozaj zábava,” povedal Parker pre Comic Book Movie. “Na mojom zozname prianí bolo pracovať na Marvel projekte a Loki je skvelý projekt, ktorý mi to umožní. V každej epizóde sa stane toľko úžasných vecí. Nemôžem sa dočkať keď ho uvidia diváci. Zúrivo pracujeme na tom, aby bol tento projekt čo najlepší, a myslím si, že ľudia budú nadšení, keď ho uvidia.

Scenáristom televíznej show je Michael Waldron a prvých 6 epizód režíruje Kate Herron. Nový seriál Loki debutuje na Disney + už 11. júna 2021.

Continue Reading

Seriály

Fox údajne plánuje X-Men seriál

Bola to iba otázka času kedy príde na televíznu scénu seriál z prostredia X-Men. Podľa portálu Bleeding Cool, sa štúdio Fox pripravuje na spustenie seriálu o mutantoch a hľadá scenáristov. Tieto chýry potvrzujú aj slová samotného scenáristu a producenta Simona Kinsberga, ktorý ešte v marci v jednom interview uviedol možnú budúcnosť X-Men v televízii.

Podľa zdrojov, spoločnosť Fox sa v tejto chvíli hľadá ten správny koncept ako uviesť X-Men v televízii ale zároveň zachovať aj fimové prevedenie. Z najväčšou pravdepodobnosťou sa v seriály objavia iba menej známy mutanti, ktorý však budú súčasťou veľkého universa (vesmíru) – niečo na spôsob seriálu Marlve Agents of S.H.I.E.L.D.

Spoločnosť FOX má aj veľmi dobrú príležitosť na spustenie takéhoto projektu keďže vlastní nielen filmové štúdio ale aj svoju vlastnú televíznu stanicu na ktorej v týchto dňoch môžete vidieť seriál Gotham.

Continue Reading

Seriály

Arrow – veľké novinky a nový trailer

V poslednej dobe vychádzajú na povrch nové informácie ohľadom pripravovanej série Arrow. Nové postavy, oblek a vďaka San Diego Comic-con aj nový trailer.

Superman bude v seriáli Arrow

Brandon Routh si zahral toho naiikonickejšieho superhrdinu všetkých čias a teraz dostal znovu šancu, no už nie ako Man of Steel. Bývalý predstaviteľ Supermana z filmu Superman Returns prichádza do seriálu Arrow ako Ray Palmer, inak známy ako superhrdina The Atom.
“Výnimočný vedec a vynálezca, Ray, bude mať neočakávanú úlohu v životoch Olivera a Felicity, nový vlastník Queen Consolidated. Palmerove plány s Queen Consolidated oddelením aplikovaných vied bude zahalené tajomstvom.”
Povráva sa, že Routh podpísal zmluvu na 14 epizód a bude mať milenecký vzťah s Felicity Smoakovou.

The Atom - Brandon Routh

Vertigo opäť v seriáli

Ďalší herec, ktorého uvidíme v tretej sérii je Peter Stormare, ktorý si zahrá zloducha Count Vertigo. Bude to už však druhé stvárnenie tejto postavy v seriáli, keďže v prvej a druhej sérii túto postavu stvárnil Seth Gabel. Zatiaľ čo bol Count porazený minulý rok, tak Peter Stormare bude v seriáli Werner Zytle (nový díler Vertigo drogy).

Peter Stormare - Seth Gabel

Prečítajte si článok aj o postave Katana, ktorá sa rovnako objaví v seriáli.

Roy Harper dostane nový kostým a konečne aj meno

Celú sériu sme čakali, kedy sa Roy stane side-kickom (pobočníkom) Olivera a dočkali sme sa až vo finále druhej série. Časopis Entertainment weekly zverejnil fotku nového kostýmu, ktorý bude nosiť Roy Harper, pričom už oficiálne dostal aj svoje superhrdinské meno, Arsenal (vedelo sa to už dlhšie podľa zákulisných informácií).

Arsenal (Roy Harper)

Ra’s al Ghul a nový trailer

Je to potvrdené, vodca League of Assassins sa po dlhom teasovaní zúčastní 3. série obľúbeného seriálu. Ra’s al Ghul, i keď zatiaľ nevieme kto si ho zahrá, bude v novej sérii jedným z hlavných zloduchov. V seriáli sa objavila jeho dcéra … všetci sme s napätím čakali, či sa scenáristi pustia do prelínania s batmanovskými zloduchmi a zjavne budeme vidieť väčšie prepájanie celého DC universu.

Batgirl?

Podľa príspevku na Twitteri konta DC Comics, sa má jedna epizóda venovať Felicity a jej príbehu predtým ako stretla Olivera. Epizóda sa má volať “Oracle”. Postava Oracle je dobre známa z Batman komiksov ako Barbara Gordon, verná pomocníčka Brucea Wayna a zároveň aj Batgirl. Uvidíme, či to bude iba zmienka o Barbare Gordon alebo či uvidíme aj Batgirl.

Continue Reading

Facebook

Title

Seriály3 years ago

Nový trailer na seriál LOKI je tu!

Marvel Studios zverejnilo trailer k Loki, svojmu tretiemu seriálu na Disney +.

Filmy10 years ago

Benedict Cumberbatch je Doctor Strange !

Benedict Cumberbatch, ktorého môžete poznať z anglického seriálu “Sherlock,” alebo filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug, podpísal podľa portálu...

Filmy10 years ago

[Prvý trailer] Avengers: Age of Ultron

Marvel vypustil prvý trailer k nadchádzajúcemu pokračovaniu Avengerov s podtitulom Age of Ultrom. Máme možnosť vidieť okrem iného nových členov...

Filmy10 years ago

DC predstavilo 9 nových filmov !

DC Comics a Warner Bros. dnes odhalili filmy a chcú mu odkázať Marvelu, že sa ich vôbec neboja ! Predstavenie...

Seriály10 years ago

Fox údajne plánuje X-Men seriál

Bola to iba otázka času kedy príde na televíznu scénu seriál z prostredia X-Men. Podľa portálu Bleeding Cool, sa štúdio...

Filmy10 years ago

Deadpool film bude súčasťou X-Men Universe

Po dlhom čakaní bolo ohlásené (aj pod nátlakom fanúšikov), že film Deadpool bude. Scenárista filmu “X-Men: Days of Future Past” – Simon Kinberg potvrdil,...

Filmy10 years ago

InfoGrafika: premiéra Marvel & DC filmov

Portál IGN vytvoril prehľadnú infografiku o budúcich filmoch založených na komiksových superhrdinoch. Filmy sú zoradené podľa dátumu premiéry. Nájdete tu filmy od...

Seriály10 years ago

Arrow – veľké novinky a nový trailer

V poslednej dobe vychádzajú na povrch nové informácie ohľadom pripravovanej série Arrow. Nové postavy, oblek a vďaka San Diego Comic-con...

Seriály10 years ago

Firestorm a Captain Cold (The Flash)

Zdá sa, že Barry Allen bude mať v novom seriáli nových známych. Podľa oficiálneho vyhlásenia zo strany DC Comics sa...

Filmy10 years ago

Jason Momoa ako AQUAMAN je správna voľba

Aktualita o tom, že bol pravdepodobne Jason Momoa obsadený do filmu Batman v Superman a krátky pohľad na to prečo...

Trending

Copyright © 2021 ON Digital s.r.o.